Kandidaturu Jiřího Fišera podporují:

 Další podporovatelé:

Ondřej Vetchý

Ondřej Vetchý

herec

"V minulosti jsem pana starostu opakovaně podporoval a moje podpora trvá i nadále, jelikož ho stále považuji za slušného, inteligentního, kreativního a statečného člověka. Má-li dále zájem dávat své schopnosti do služeb veřejnosti, je na místě si toho vážit. A jako senátor s letitými starostenskými zkušenostmi může mít větší sílu a důležitější pozici k prosazení místních zájmů."

Ondřej Vetchý

 

 

 

Dana Drábová

Dana Drábová

jaderná fyzička

"Region Táborska v historii naší země nejednou překvapil. Věřím, že jeho občané překvapí i v těchto senátních volbách. Volbou zkušeného, pracovitého a "vlasatého" starosty Jiřího Fišera, který svou práci nestaví na rozsévání strachu či papalášství. Je prostě normální a každý takový je v Senátu posila."

Dana Drábová, místostarostka města Pyšely

 

 

 

Michal Horáček

Michal Horáček

textař

"Prošel jsem si všechny volební obvody a našel si informace o všech kandidátech. Je to zajímavé čtení. Těší mě zjištění, že není důvod k panice: Lidí s životními příběhy a se slibnými recepty na léčbu všelijakých svízelů není málo.
Proto jsem si vybral devět kandidátů bez ohledu na to, za jakou stranu či hnutí kandidují. Osobně se s nimi vesměs dosud neznám, ale podle mého mínění (vy samozřejmě můžete mít svoje, tedy jiné) představují ty, kteří za sebou mají výsledky vlastní práce a kteří naši demokracii bohdá prohloubí, místo aby ji rozvraceli. Budu v to věřit a pokud mi to skrovné síly dovolí, chci je v senátních i krajských volbách podpořit."

Jsou to následující pánové a dáma:
Milan Brázdil (Ano), Olomouc (obvod 61)
Josef Bernard (ČSSD), Plzeňský kraj
Jiří Fišer (Tábor 2020 a Stan), Tábor
Jiří Růžička (Top 09 a Stan s podporou KDU-ČSL) Praha 6
Michael Canov (Starostové pro Liberecký kraj - SLK), Liberec
Barbora Antonová (Top 09, Strana zelených, Žít Brno) Brno-město
Jiří Biolek (Stan), Most
Leoš Heger (Top 09) Královéhradecko
Michal Stehlík (KDU-ČSL), Jihlavsko

Michal Horáček

 

Petr Gazdík

Petr Gazdík

místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda hnutí Starostové a nezávislí

"Vážím si Jiřího Fišera jako starosty Tábora. Vážím si ho ale o to více, že z pozice úspěšného projektanta a politického aktivisty měl tu odvahu přejít do aktivní politiky, přejít onu pomyslnou čáru a nastavit se všem útokům ze strany lidí, kteří jsou přesvědčeni, že politika musí být jaksi nutně, už ze své podstaty, špinavá. A že má odvahu a chuť usilovat i o parlamentní křeslo - a tím se ještě víc vystavit dalším útokům. V demokratické zemi nelze věci veřejné spravovat bez politiky a politiků. Je jen na nás, které si zvolíme. Já podporuji Jiřího Fišera."

Petr Gazdík, místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda hnutí Starostové a nezávislí

 

Rudy Linka

Rudy Linka

jazzový kytarista

"V Senátu by nás měli reprezentovat lidi, kteří jsou slušní a čestní a něco v životě dokázali. Takových není mnoho. Jirka Fišer mezi ně patři a já ho opravdu rád podporuji v jeho kandidatuře do Senátu Parlamentu ČR."

Rudy Linka

 

 

 

 

Pavel Hroch

Pavel Hroch

starosta Kovářova a předseda hnutí Jihočeši 2012

"Vážení voliči,
termín voleb do senátního obvodu 13 se neúprosně blíží. Já osobně i hnutí Jihočeši 2012 máme jasno. Podpoříme svým hlasem Jiřího Fišera, starostu Tábora, člověka uvážlivého, otevřeného a charismatického. Je zkušeným politikem s praxí a respektem na komunální i regionální úrovni. Jiří Fišer je pro nás všechny dobrá volba, podpořte ho tedy svým hlasem. Volte do Senátu číslo 5."

Pavel Hroch
Starosta obce Kovářov
Předseda politického hnutí JIHOČEŠI 2012

 

Jan Bartošek

Jan Bartošek

Místopředseda Poslanecké sněmovny, místopředseda KDU-ČSL

"Podporuji Jiřího Fišera v kandidatuře do Senátu, protože ho považuji za čestného chlapa. Sám jsem z komunální politiky také vzešel a jsem přesvědčen, že starosta Tábora jakožto komunální politik může v Senátu svoje zkušenosti, získané z práce na radnici, velmi dobře využít."

Jan Bartošek
Místopředseda Poslanecké sněmovny, místopředseda KDU-ČSL

 

 

 

Daniel Kroupa

Daniel Kroupa

filozof

"Jiřího Fišera považuji za dobrého kandidáta do Senátu Parlamentu České republiky, protože má srdce na pravém místě, rozum v hlavě, zkušenosti za sebou a osvědčil svou oddanost demokracii. V těžkých dobách potřebujeme v politice lidi, kteří charakter ve svém životě prokázali."

Daniel Kroupa
filozof a vysokoškolský učitel

 

 

 

David Bor

David Bor

významný představitel táborské atletiky

"Jako člověk, který se v Táboře narodil a na Táboru mu záleží, podporuji Jiřího Fišera v jeho snaze být naším senátorským reprezentantem pro další volební období. Vážím si ho nejen jako člověka, ale i jako dlouholetého táborského politika a starosty a jsem přesvědčen, že v jeho osobě bude mít Tábor dalšího skvělého senátora, který naváže na dvacet let obětavé práce Pavla Eyberta."

David Bor
atlet, trenér

 

 

Petr Kolář

Petr Kolář

bývalý velvyslanec v USA a Rusku

"Jiřího Fišera osobně znám, vážím si ho jako člověka i starosty města Tábora a moc mu držím palce. Lidé jako on ukazují, že politika může být poctivá a odpovědná práce a služba veřejnosti. Kéž bychom měli více takových senátorů!"

Petr Kolář
bývalý diplomat


 

 

 

Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CScá

Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.

sexuolog

"Jiřího Fišera znám řadu roků. Zažil jsem jej jako politického spojence i protivníka. Patří mezi nejzkušenější a nejúspěšnější táborské politiky. Jeho obliba mezi voliči mu opakovaně zajistila vítězství v komunálních volbách. Svým politickým zaměřením patří k osobnostem spíše pravicově zaměřeným a přesvědčivě antikomunistickým. Cením si na něm jeho realismu a schopnosti nepřehlížet a neodmítat názory opačné, než jsou ty jemu vlastní. Je podporován celou řadou osobních přátel a kamarádů, také ve stávající politické skupině Jihočechů. Nepochybně by šlo o výrazné obohacení senátorské reprezentace, pokud by byl do Senátu ČR zvolen."

Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.

 

Jaroslav Bárta

Jaroslav Bárta

klavírista, skladatel, aranžér

"Při mnohých volbách jsem odkázán na sympatie/antipatie a mediální obraz dané osoby, či strany. Tentokrát má volba bude jasná. Jirka Fišer má nejen mé sympatie. Jirka Fišer má mojí důvěru.
A proto volám nahlas "JIŘÍ do FIŠER senátu"!"

Jaroslav Bárta

 

 

 

 

David Havlíček

David Havlíček

televizní tvůrce, rybář

"Starosta Tábora Jiří Fišer mi ukázal, že politik může být nezávislý, slušný, neúplatný a moudrý člověk, který umí přijmout kritiku a kterému se dá věřit. A přitom umí být i normální chlap, gentleman, aktivní sportovec, výborný muzikant... To vše ve mě opakovaně vyvolává potřebu ho podpořit."

David Havlíček

 

 

 

 

Richard Vlasák

Richard F. Vlasák

historik a teolog, novinář

Stanislav Polčák
místopředseda hnutí Starostové a nezávislí, europoslanec

Jan Ruml
bývalý politik, disident a lidsko-právní aktivista

Martin Doležal
starosta Sezimova ústí

PhDr. Lída Peřinová
pěvkyně a muzikoložka z Tábora

Jan Vacík
operní pěvec původem z Tábora

Paul Batto jr.
bluesový zpěvák a kytarista

Karel Deniš
hudební dramaturg a producent

Jan Kučera
dirigent, skladatel

Tomáš Hubka
houslista

Martin Bína
cyklokrosový reprezentant

MUDr. Jana Chocholová
primářka dětského oddělení v Táboře

Ladislav Makovec
sommelier

 

 

Chcete-li i vy vyjádřit podporu svým jménem
a profesí, pište prosím na
stepan.pavlik[zavinac]seznam.cz.

 

Lucie Kolibíková

"Dobrý den,
chtěla jsem se s "úplně normálními" lidmi podělit o velice pozitivní zážitek z jednání s panem starostou Fišerem.

Jen nevím, kam napsat...

Moje téměř dospělé dítě potřebovalo s pár spolužáky z gymnázia pomoc při žádosti o jakousi dotaci při reprezentaci školy.

Neznajíc termínů a úředních postupů - šli se zapsat do hovorů se starostou, přirozeně zjistili, že se měli začít zajímat o řešení zhruba o půl roku dříve... čas běžel...

Krásná mladická naivito - napsali starostovi osobní mail, on nejenže odepsal, začal se o ně zajímat a vmáčknul je do svého programu - zařídil, co bylo v jeho silách naprosto nad rámec povinností a (pro člověka úřady otlučeného) téměř neskutečná věc -  naposledy je přijal v pátek, po pracovní době, před svou dovolenou...

Podotýkám, že toto se stalo dávno dávno před volbami...

Podařilo se mu i vysvětlit jim postupy pro příště...a důležité! -  důvěru ve starostu a "úřad" jako takový bere dcera jako naprostou samozřejmost..doufám, že jí  vydrží dlouho...

Tedy, budu ho volit nejen kvůli této příhodě....v senátu mají být lidé čestní, chytří, nebojácní a mající  podobné vize, jako on..."

L. Kolibíková
Tábor

 

Karel Kuna

"Ahoj, zdravím, samozřejmě též vyjadřuji Jirkovi plnou podporu: Tábor zažívá skvělé období, velkou zásluhu na tom má právě starosta Jiří Fišer. Přesně takoví lidé do Senátu patří, jenom s nimi má tato instituce smysl."

Karel Kuna
vedoucí IT projektů

   
Partner Partner Partner Partner